پرداخت هنگام دریافت کالا

این امکان وجود دارد که مبلغ سفارش را در هنگام دریافت سفارش پرداخت نمایید.

توجه داشته باشید که در حالتی که باربری به عنوان روش ارسال انتخاب شود، امکان پرداخت در محل وجود نخواهد داشت.

در صورت انتخاب روش پرداخت در محل و هنگام تحویل، تمامی مأموران تحویل دستگاه کارت خوان سیار به همراه خواهند داشت و پرداخت مبلغ سفارش با تمامی کارت‌های عضو شبکه شتاب امکان‌پذیر خواهد بود.

به مشتریان عزیزی که خارج از تهران هستند و قصد دارند تا پست را به عنوان روش ارسال انتخاب کنند پیشنهاد می‌شود پرداخت خود را به صورت آنلاین انجام دهند چراکه مبلغ ارسال بین ۳۰ تا ۴۰ درصد کاهش می‌یابد.

پرداخت آنلاین

امکان پرداخت آنلاین برای تمامی سفارشات وجود داشته و توصیه می‌شود جهت تسریع فرآیند سفارش از پرداخت آنلاین استفاده شود.

مواردی که جهت انجام پرداخت آنلاین به آن نیاز دارید:

  • شماره کارت (شماره ۱۶ رقمی درج شده بر روی کارت)
  • رمز دوم کارت (برای خرید آنلاین لازم است رمز دوم کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. جهت انجام این کار، به دستگاه‌های خودپرداز بانک صادرکننده کارت مراجعه، کارت را وارد دستگاه کرده و در قسمت عملیات رمز، رمز دوم کارت بانکی خود را انتخاب و فعال کنید)
  • CVV2 (کدی ۳ یا ۴ رقمی است که پشت و یا روی کارت بانکی درج شده است و به عنوان کد امنیتی در پرداخت‌های آنلاین کاربرد دارد)
  • تاریخ انقضا (تاریخ انقضا کارت بانکی بر روی آن درج شده است)

رویه‌ی ارسال کالا

تحویل درتهران

تمامی سفارش‌های تهران توسط واحد ارسال فروشگاه اینترنتی بهترمِد توزیع می‌شوند و امکان پرداخت مبلغ سفارش هم به صورت آنلاین و هم حضوری وجود دارد.

سفارشات ثبت شده در بهترمِد ظرف ۲۴ ساعت کاری در بازه‌های زمانی ۴ ساعته تعیین شده توسط شما (از ۹ صبح تا ۹ شب) تحویل داده خواهند شد.

تحویل درشهرستان

به طور کلی دو رویه ارسال برای شهرستان‌ها در بهترمِد وجود دارد:

پستباربری
ارسال به آدرس دقیق مشتریارسال به دفتر باربری شهر مشتری
پرداخت هم به صورت آنلاین و هم حضوریپرداخت به صورت آنلاین
امکان رهگیری کالا از طریق پنلتماس از دفتر باربری جهت تحویل کالا

در صورت انتخاب پست به عنوان روش ارسال، توجه داشته باشید که اگر مبلغ سفارش را آنلاین پرداخت کنید بین ۳۰ تا ۴۰ درصد از هزینه ارسال توسط پست کاسته خواهد شد و بدین ترتیب می‌توانید در هزینه‌ها صرفه جویی نمایید (هزینه ارسال از طریق پست منطبق بر تعرفه‌های رسمی اداره پست می‌باشد).

پیشنهاد بهترمِد به پزشکان و همکارانی که خرید‌های با حجم بالا انجام می‌دهند این است که روش باربری را به عنوان نحوه‌ی ارسال انتخاب کنند به این دلیل که تعرفه‌های پستی برای سفارشات حجیم (معمولا بالای ۱۰ کیلوگرم) اقتصادی نیست.

به این نکته توجه فرمایید که فاصله زمانی ثبت سفارش تا تحویل کالا برای شهرستان‌ها بین 2 تا ۴ روز کاری خواهد بود.